Велике освячення нашого храму

17 грудня 2017 року, в Нелілю 28-у по П’ятидесятницs в день пам’яті святої великомучениці Варвари, Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у нашому храмі.

Богослужіння розпочалося з чину Великого освячення храму на честь великомучениці Варвари.

Його Блаженству співслужили Намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Ірпінський Климент у священному сані.

На малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій удостоїв богослужбових нагород кліриків храму, настоятель був нагороджений правом носіння другого хреста з прикрасами.

Після прочитання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до численної пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена суто молитва про мир в Україні.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію над аспірантом ІІІ курсу аспірантури Київської духовної академії Сергієм Шульгачем.

Наприкінці богослужіння було здійснено короткий молебень перед іконою святої великомучениці Варвари.

Потім Предстоятель привітав паству зі святом та вручив церковні нагороди благодійникам, які доклали зусиль до створення храму.